[rev_slider_vc alias=”rt19-demo10″]

Box Heading

Aenean finibus mi nec ligula auctor mollis! Duis sit amet consectetur diam. Proin sodales nulla enim, a ultricies orci bibendum vitae.

Box Heading

Sed purus augue, ultrices et tincidunt a, sodales non dui? Curabitur ac metus eu erat ultrices facilisis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Box Heading

Ut tristique sit amet ipsum nec bibendum. Suspendisse potenti. Nam non neque semper, consequat tellus quis, tincidunt lorem.

JUST ARRIVED

OUR NEWEST PRODUCTS

Phasellus pellentesque urna quis felis laoreet vestibulum. Fusce gravida sit amet massa eu lobortis. Quisque cnisi a imperdiet congue.

TERMO-KON-HV TİP KONDANSERLER

HV tip kondenserler fanlar üste veya yana gelecek şekilde dizayn edilir. Kondanserler yatay veya dikey olarak çalışmaktadır. Yükseklik ayarı yapılabilen özel ayaklara sahiptir. Boru bağlantıları sağ ve sol yönlü olarak imal edilmektedir.

TERMO-KON-W TİP KONDANSERLER

W tip kondenserler fanlar üste gelecek şekilde dizayn edilir. Kondanserler yatay olarak çalışmaktadır. Özel olarak tasarlanmış taşıyıcı kaidesi sayesinde kolay montaj imkanı sağlar. Bakır boru bağlantıları opsiyonel olarak sağ ve sol bağlantılı yapılabilmektedir.

TERMO-KON CH YATAY TİP KONDENSERLİ

TERMO-KON CH Serisi yatay tip kondenser ünitelerinde kondenser kasanın orta kısmında yatay durumda bulunmaktadır. Kondensesin üstünde aksial tip fanların montaj yerleri bulunmaktadır. Alt kısımda ise kompresör ve soğutma devresi elemanları bulunmaktadır.

TERMO-KON CV DİKEY TİP KONDENSERLİ

TERMO-KON CV Serisi dikey tip kondenser ünitelerinde kondenser kasanın yan kısmında yatay durumda bulunmaktadır. Kondensesin önünde aksial tip fanların montaj yerleri bulunmaktadır. Kasanın sağ veya sol kısımda soğutma devresi elemanları ve kompresör bulunmaktadır.

TERMO-KON CA AÇILI TİP KONDENSERLİ

TERMO-KON CA Serisi açılı tip kondenser ünitelerinde kondenser kasanın içine açılı şekilde monte edilmiştir bu sayede kompresör ve soğutma devre elemanları yeterli derecede montaj alanı oluşturulmuştur.

AÇIK TİP KONDENSERLER TERMO-KON OPEN

TERMO-KON OPEN Tip ticari tip kondenserler 3/8 25-22 veya 32-28 geometriye göre kompresör güçlerine paralel olarak üretilmektedir. Dikey tip montaja uygun olarak aksial tip fanlar bağlanabilmektedir.

BLOG

LATEST NEWS

Finished Projects

Let The Numbers Speak

174Web Design Projects
299Video Productions
150Animations
1100Graphic Designs